Knížka a merch

Knížka Stezky Českem vyšla na podzim 2022 a vy ji seženete ve všech dobrých knihkupectvích, na našich přednáškách nebo si o ni můžete napsat na náš email info@stezkaceskem.cz. Dnes je v tištěné podobě, jako e-kniha i jako audiokniha. Všechny tři verze naleznete třeba přímo na stránkách nakladatelství JOTA ZDE

Kombinace hororově lyricky laděných kapitol o jednotlivých etapách, komediálně drastických příběhů lidí, kteří se na Stezku vydali, a vědecko-fantastických příspěvků o tom, jak začít, nabízí vše, co jste chtěli o Stezce Českem vědět, ale báli jste se zeptat!

Chcete si pořídit vzpomínku na Stezku Českem? Nebo nějakou pěknou věc s logem na svoje putování Stezkou? Obdarovat Stezkaře ve svém okolí? Nyní můžete: Společně s Rock Point jsme vytvořili merch Stezky Českem, který se zatím skládá z trička a trekařské láhve Nalgene.

Výtěžek z prodeje merche Stezky Českem jde na Sportovní klub vozíčkářů Praha a podporu jejich outdoorových aktivit, takže nákupem podpoříte dobrou věc!

Pánské tričko naleznete na odkazu ZDE
Dámské tričko naleznete na odkazu ZDE
Láhev Nalgene naleznete na odkazu ZDE

Pokud máte zájem o placky nebo nášivky Stezky Českem, pište rovnou nám na email stezkaceskem@email.cz a do předmětu napište „Placky“ nebo „Nášivky“ :

Přesunout se na začátek