Knížka a merch

Knížka Stezky Českem vychází 19.10.2022 a vy ji seženete ve všech dobrých knihkupectvích, na našich přednáškách nebo si o ni můžete napsat na náš email info@stezkaceskem.cz. Co v ní najdete?

Kombinace hororově lyricky laděných kapitol o jednotlivých etapách, komediálně drastických příběhů lidí, kteří se na Stezku vydali, a vědecko-fantastických příspěvků o tom, jak začít, nabízí vše, co jste chtěli o Stezce Českem vědět, ale báli jste se zeptat!

Chcete si pořídit vzpomínku na Stezku Českem? Nebo nějakou pěknou věc s logem na svoje putování Stezkou? Obdarovat Stezkaře ve svém okolí? Nyní můžete: Společně s Rock Point jsme vytvořili merch Stezky Českem, který se zatím skládá z trička a trekařské láhve Nalgene.

Výtěžek z prodeje merche Stezky Českem jde na Sportovní klub vozíčkářů Praha a podporu jejich outdoorových aktivit, takže nákupem podpoříte dobrou věc!

Šátek Stezky naleznete na odkazu ZDE

Pánské tričko naleznete na odkazu ZDE
Dámské tričko naleznete na odkazu ZDE
Láhev Nalgene naleznete na odkazu ZDE

Chcete si zaznamenávat svůj postup po Stezce? A co třeba na korkové mapě? Do poznámky při objednávce napište Stezka Českem a část výtěžku jde na Sportovní klub vozíčkářů. Odkaz ZDE

Pokud máte zájem o placky nebo nášivky Stezky Českem, pište rovnou nám na email stezkaceskem@email.cz a do předmětu napište „Placky“ nebo „Nášivky“ :

Přesunout se na začátek