Czechoslovak Trail/ Stezka Československem

Po roce fungování Stezky Českem, která dělá radost nám i vám, jsme se dohodli s nadšenci, kteří stojí za CestaSNP.sk a společně s Klub českých turistů a Klub Slovenských Turistov – KST jsme propojili Cestu hrdinů SNP a Stezku Českem, což znamená vznik dálkové pěší trasy pod názvem Czechoslovak Trail, nebo Stezka Československem.
Ta vede po velké časti Cesty hrdinů SNP, u Vyškovce se potkává se Stezkou Českem a pak pokračuje po severní trase Stezky. Dohodli jsme se, že i tato trasa bude ve stejném duchu jako Cesta SNP a Stezka Českem: tedy nekomerční trasa v duchu udržitelného turismu a se stejnou podporou (Trail Angels, itineráře…) ve smyslu „od lidí pro lidi“
Věříme, že Czechoslovak Trail/ Stezka Československem je možností pro ty, kteří se chtějí vydat na krásnou dálkovou pěší trasu ve stylu těch mezinárodních, pro vás, kteří jste už jedu z tras (Stezka, Cesta SNP) prošli a chtěli byste na ni navázat.
A hlavně pro všechny, kteří by si v krásných českých a slovenských horách chtěli projít dálkovou pěší trasu, která může být zážitkem na celý život.

www.czechoslovaktrail.eu
Díky za sdílení a ať vám to všem šlape!
Martin

Czechoslovak Trail/ Stezka Československem
Přesunout se na začátek