Stezka Českem v největší světové aplikaci pro dálkové treky!

Máme obrovskou radost, protože Stezku Českem ode dneška najdete v aplikaci FarOut App – Formerly Guthook! Proč je to taková pecka? Protože FarOut je největší takovou aplikací s Stezka Českem se tím dostává na mapu světových dálkových tras. Pomocí aplikace FarOut se chodí dálkové treky jako Pacifická hřebenovka, Apalachan Trail, CDT, GDT, Te Arora na Zélandu a desítky dalších. Dnešním dnem se Stezka Českem zařadila po bok těchto legend a to je pro nás obrovská čest!

Co vám tato aplikace přinese?

  • Přes 1500 relevantních bodů Stezky Českem. Např. zdroje vody, tábořiště, ubytování, Trail Angels, Stezkaři vítáni, významné vrcholy a mnoho dalšího
  • Nejaktuálnější data. Každý Stezkař může psát komentáře ke každému bodu a tak pomáhat ostatním: restaurace zavřena, potok, vyschl, nový přístřešek… . Jdete tedy vždy po nejaktuálnější trase!
  • Body jsou přesně popsány a lokalizovány. A to včetně výškového profilu, na který si můžete přepnout. Protože 5 km v horách není 5 km v nížině.
  • Alternativní trasy: ke krásným vyhlídkám, zajímavým místům, Trail Angels, kteří třeba nejsou úplně na cestě, nebo v případě uzavření hlavní trasy (Šumava, Krkonoše)
  • Offline využití. Celá aplikace funguje offline a řeší tím problémy s připojením mimo signál, případně když jste přímo na hranicích- nikam vás nepřesměruje
  • Celá aplikace je v češtině a angličtině

Cena Stezky v aplikaci je cca 260Kč, což je cena přibližně čtyř kafí. Platba je jednorázová. Menší část, která je naším „ziskem“ jde na transparentní účet Stezky a bude ze 100% využita na její další rozvoj.Kdo o aplikaci nestojí, může samozřejmě i nadále využívat připravené itineráře a jít podle nich.

Díky moc za vaše sdílení, komentáře a ať vám to šlape celou sezonu!

Stezka Českem v největší světové aplikaci pro dálkové treky!
Přesunout se na začátek